Nejbližší akce Další akce

Křest knihy Motorkářský průvodce po Slovensku

březen 20 Úterý

Od 17.00 – Nakladatelství Brána vás zve v úterý 20. března od 17 hodin na křest a autogramiádu knihy Motorkářský průvodce po Slovensku autora Josefa Kádi Kadeřábka. Knihu pokřtí Iveta Lutovská, Zdeněk Podhůrský, Jakub Smolík a Tomáš Hauptvogel.

ZLÍN: Autogramiáda Jaroslava Kmenty a knihy Boss Babiš

březen 21 Středa

Od 16.00 – Zveme vás na autogramiádu knihy Boss Babiš investigativního novináře Jaroslava Kmenty ve středu 21. března od 16 hodin do knihkupectví Luxor v OC Zlaté jablko ve Zlíně. Před autogramiádou proběhne také krátká beseda s Jaroslavem Kmentou.

Autogramiáda Jana Krause a jeho knihy Můj soukromý buzynes

březen 21 Středa

Od 17.30 – Ve středu 21. března od 17.30 vás zveme na autogramiádu knihy Můj soukromý buzynes moderátora Jana Krause. Přijďte si jako první do Paláce knih Luxor pro tuto knižní novinku z nakladatelství Bizbooks a pro autogram Jana Krause.

Novinky

24. 11. 2017 / Akce

Knížky s rolničkou

Přijďte si do Luxoru pro vánoční atmosféru! Ke čtyřem vybraným knížkám nebo nákupu nad 699 Kč od nás získáte rolničku. A během adventu můžete navíc vykonat dobrý skutek na našich sociálních…

Číst celý článek

21. 11. 2017 / Fotorecenze

Belmondo o Belmondovi

Zcela výjimečná fotografická publikace. Je čas bilancovat – toho si je vědom i samotný J. P. A tak vedle autobiografického vyprávění uspořádal také velkolepý fotografický průřez svým životem.…

Číst celý článek

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím