Avena 1 - Skrytá

(překlad Funioková Naďa)

Avena 1 - Skrytá

V originále „Hidden“

Ebony vždycky věděla, že je jiná. Odlišovala se svýma fialovýma očima a její úzkostliví rodiče ji po celé dětství drželi na farmě v odlehlém údolí, kde ji i sami vzdělávali, chránili ji před každým nebezpečím - skoro jako by ji skrývali. Jenže teď se v Ebony něco mění. Něco, co se skrýt nedá. Dívka září, každým dnem je o něco krásnější a silnější. Když jedné osudové noci potká zvláštního, citlivého Jordana, něco uvnitř ní vybuchne - něco, co je vidět z nebes, něco, co od základů promění její dosavadní život. Ebony zatím neví, že je uloupený anděl, ukrytý na zemi. Jenže teď, když ji nebesa našla, budou ji chtít zpátky.

není skladem

Běžná cena 298 Kč

10% sleva on-line - 30 Kč

Cena on-line (s DPH): 268 Kč

K dispozici také jako e-kniha

Podrobnosti o knize

Ukázka z knihy

Recenze

Recenze Neoluxoru

24. 6. 2013

Lenka (Knihkupectví Černá Labuť, Praha)

Nová kniha od známé australské autorky, která je fantastická, akční a plná andělů, kteří bojují na straně dobra i zla. V knize, která se čte jedním dechem, se prolíná příběh dívky Ebony, která je ztraceným andělem a chlapce Jordana, jehož osud je s ní úzce spjat. Těším se na další vývoj hlavních hrdinů, u kterých zatím není jisté, na jakou stranu se přidají.

14. 9. 2013

Andrea (Knihkupectví Starobrněnská, Brno)

Příběh plný andělů a nadpozemských bytostí, to je nová kniha od známé autorky Marianne Curleyové. Vypráví příběh šestnáctileté dívky Ebony které celý život žije se svými rodiči v údolí pod horami s několika koňmi a nejlepší kamarádkou Amber. Jednoho večera se setkává s osiřelým chlapcem Jordanem a oba cítí, že je k sobě táhne něco silného. Ebony je totiž Jordanův strážný anděl který byl unesen a strana zla i dobra ji chce na svou stranu. Což teprve když Jordana zachrání od jisté smrti anděl Nathaniel, který tvrdí že je Eboniným zachráncem a on je ten který ji á přivést zpátky do světa andělů Aveny. Ebony to cítí k Nathanielovi lásku, ale pořád nechce uvěřit tomu co jí tvrdí a do toho se objevuje tajemný strýc Zavier, který je bývalým princem Aveny.

Nechte se unést strhujícím fantasy příběhem plným andělů. První díl strhující série poodhalí hlavní zápletku, ale na kterou stranu se hrdinové přidají, a koho si Ebony vybere? A vrátí se zpátky do Aveny anebo zůstane na zemi?

Kniha je poutavá, plná napětí, nebezpečí a lásky. Nebudete se chtít odtrhnout.

Těším se na další díly série.

Mohlo by vás zajímat

Novinky

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím