září 21 Pravá hobití snídaně

Všem půlčíkům: 21. září přijďte na snídani! V naší noře - v Paláci knih Luxor - na vás čeká pravá, nefalšovaná hobití druhá snídaně.

Nakladatelství Argo a Palác knih Luxor vás zvou na opravdovou Druhou hobití snídani, která proběhne 21. 9. v 11 hodin u příležitosti 75. výročí vydání jedné z nejpopulárnějších knih minulého století.

Posezení u koláčků, čaje a kávy, čtení pasáže z knihy, sleva na všechny tituly fantastiky 10 % a hlavně dobrá nálada a pohoda, to je Druhá snídaně, která probíhá celosvětově. Sleva potrvá od 11 do 13 hod.

Více o iniciativě Druhé hobití snídaně se dozvíte na stránkách http://www.hobbitsecondbreakfast.com, jejichž organizátoři přišli s nejlepším nápadem, jak oslavit tři čtvrtě století úžasné knihy J. R. R. Tolkiena. Vyzvali fanoušky knihy, aby se kdekoli na světě sešli ke druhé snídani a pořádně výročí zajedli. Argo se iniciativy chopilo s nadšením, a proto se můžete i vy těšit na českou oslavu Hobita.

V 11 hodin přečteme pasáž z knihy a vypukne všeobecné snídaňové veselí s výhodným snídaňovým menu v kavárně Paláce knih Luxor. K jídlu přečte dotyčnou pasáž z knihy překladatel Jan Kantůrek.

A teď pozor! Všichni kostýmovaní fanoušci se najedí zdarma, což mají hobiti vůbec nejraději! Kostým však není podmínkou, ovšem bez dobré nálady vás do kavárny nepustíme!

Související

Mohlo by vás zajímat

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím