červenec 26 POZOR ZMĚNA!!!! Křest nové knihy Jaromíra Bosáka

Křest knihy sportovního komentátora Jaromíra Bosáka "Francouzský deník" mapující fotbalové Mistrovství Evropy 2016 v úterý 26. 7. 2016 v 17:00 hodin v Paláci knih Luxor /původní datum akce byl 20. 7./. Knihu pokřtí herec Ladislav Hampl, autorův spoluhráč z týmu osobností Real Top Praha. Součástí akce bude autogramiáda. Knihu vydává nakladatelství Pejdlova Rosička

Mgr. Jaromír Bosák je český sportovní komentátor a novinář. Vystudoval Fakultu sociálních věd UK.

Se svou novinářskou kariérou začínal v rádiu Bonton. Psal také články o fotbalu do časopisu Gól, hlavně o německé Bundeslize. Ve sportovně-žurnalistických kruzích se o něm mluví jako o velkém odborníkovi na německý fotbal.

Od roku 1994 komentuje fotbalové přenosy pro Českou televizi. Po roce 2000 byl dokonce nějakou dobu i šéfredaktorem redakce sportu. Momentálně kromě činnosti v České televizi publikuje své články na serveru ČTK - sportovní noviny. Je to v současnosti jeden z nejpopulárnějších komentátorů v Česku. Často své komentáře prokládá vtipem. Kromě fotbalu je také milovníkem golfu, který v současnosti také komentuje. Jaromír Bosák také spolu s kolegou Svěceným propůjčil svůj hlas namluvení PC hry FIFA.

Související

Mohlo by vás zajímat

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím