březen 22 Křest knižní podoby úspěšného blogu

Křest knihy "Deník raka", knižního vydání populárního blogu, v němž autorka popisuje své zkušenosti s léčbou rakoviny a za který byla nominována na titul Blogerka roku. Křest proběhne v Paláci knih Luxor ve středu 22. 3. 2017 v 16:00 hodin. Knihu spolu s autorkou představí herečka Zlata Adamovská. Knihu vydává nakladatelství No Limits.

Otevřená, upřímná a schopná nemilosrdně pojmenovat všechny stavy, které provázejí léčbu rakoviny. Právě taková je zpověď blogerky Terezy Schillerové, která po celý rok na svém blogu zaznamenávala své zážitky z boje s touto nemocí. Hodiny čekání na vyšetření, na výsledky, na chemoterapie… Naděje, deprese, bezvýchodnost, radost z každého zlepšení… Život s rakovinou je životem doslova na emocionální houpačce a autorka se nestydí přiznat, že pod vlivem nemoci často reagovala nepřiměřeně, sobecky a zaznamenává, jakým způsobem se její nemoc projevovala na vztahu s manželem, se synem.

Deník raka je strhující zpověď ženy, která svůj boj se zákeřnou nemocí, jež jí byla diagnostikována v pouhých pětatřiceti letech, vyhrála. Ale v každé bitvě, i té vítězné, vždycky něco ztratíte.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím