listopad 27 Křest knihy "Simpsonovi - Rodinná historie"

Ve čtvrtek 27. 11. 2014 od 16:00 hodin proběhne v Paláci knih Luxor křest knihy Matta Groeninga "Simpsonovi - Rodinná historie", kterou představí herci Jiří Lábus, Helena Štáchová a Vlastimil Zavřel, kteří u nás dabují postavy tohoto slavného seriálu. Na akci zve nakladatelství Jota.

Simpsonovi slaví 25. výročí!

Takže vy si myslíte, že znáte Simpsonovy? Ne tak docela! Kniha Simpsonovi: Rodinná historie odhaluje dvacet pět let fakt a vtipů a uvádí je v dříve nevídané chronologické podobě. Cestujte v čase s Mattem Groeningem, jenž nadzvedne oponu a odhalí vám události, které proměnily jednu obyčejnou rodinku v popkulturní fenomén.

Každá rodinná historie má svůj začátek… takže kde jinde začít? Od prvního piva k první spálené podprsence, od první diskusní soutěže k první schůzce, od maturitního plesu k nedobytnému hradu, od nenechavých rukou k plánům na manželství, od „Dítěte na palubě“ k „Dítěti se zkaženým dechem“ – vše konečně v jediné knížce příjemného formátu. Nostalgické vyprávění, barevné koláže, směsice vzpomínek, pohledy zpět i vpřed, vše, co provázelo zrod naší oblíbené rodiny Simpsonových.

Objemná kniha je naditá obrázky a zaplňuje všechna bílá místa, o kterých jste neměli ani tušení, a tím dává historii rodiny Simpsonových celistvou podobu. Obsahuje unikátní původní záběry z prvních dílů série.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím