květen 4 Křest knihy Dagmar Gabulové

Křest nové knihy 1. certifikované expertky na styl pro Českou republiku a Slovensko Dagmar Gabulové s názvem STYL ve středu 4. 5. 2016 v 18:00 v Paláci knih Luxor. Knihu pokřtí Monika Leová, úspěšná exotická modelka, Česká Miss Earth v roce 2013 a moderátorka Odpoledních zpráv FTV Prima a modelka Aneta Vignerová, Miss České republiky roku 2009. Knihu vydává nakladatelství Grada.

KNIHA PRO ŽENY, KTERÉ CHTĚJÍ ZÁŘIT

Náš vzhled je to, co na nás lidé vnímají dříve, než máme možnost promluvit. Také má obrovský vliv na to, jak se cítíme a co si o sobě myslíme. Naše oblečení vypovídá o tom, kým jsme – je částí našeho já, které prezentujeme navenek. Proto je důležité vědět, jak se správně oblékat, aby náš celkový vzhled vyjadřoval naši osobnost a to, kým ve skutečnosti jsme. Pouze tehdy budeme zářit, cítit se sebevědomě a dostávat od okolí komplimenty.

Dagmar Gabulová, první certifikovaná expertka na styl pro ČR a SR, přichází s jedinečnou knihou, do které s neobyčejnou originalitou otiskla svoje osobní i profesní poslání – ukázat ženám jejich skutečnou krásu, naučit je využívat ji na maximum a změnit tak nejen jejich vzhled, ale i pohled na sebe samé.

Tento bohatě ilustrovaný osobní průvodce okořeněný praktickými cvičeními vás vezme na vzrušující cestu za nalezením vlastního stylu, sebevědomí a charismatu.


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím