září 14 Křest Deníku koučky Šárky Vávrové

Zamilujte se do svého života je podtitul Deníku koučky Šárky Vávrové, přední české psychoterapeutky. V roli hostů a kmotrů se představí Libor Stach, Andrea Růžičková Kerestešová, Bára Štěpánová, Petr Rychlý, Radim Fiala, Anna Julie Slováčková, Lucie Zedníčková, Roman Štabrňák, Klára Sedláčková-Oltová a Miroslav Etzler. Akci moderuje Karel Kašák. Na autogramiádu a slavnostní křest vás ve čtvrtek 14. září od 16 hodin zve nakladatelství JOTA.

Všichni toužíme po spokojeném a naplněném životě, ale zdaleka ne všichni takový život máme. Řešíme problémy s partnerem, trápí nás nedostatek financí, chodíme do práce, která nás nebaví, a na své koníčky často nemáme ani čas, ani energii. Neustále žijeme v budoucnosti a fráze „teď nemám čas“ se stává naší mantrou. Ponořeni do emocí a navyklých stereotypů často nevidíme z problému cestu ven. Ale všechno má své řešení, opravdu všechno.

Šárka Vávrová přináší svůj úhel pohledu na vztahy, peníze, práci i sebevědomí a zdraví. Sdílí se čtenáři příběhy ze své dlouholeté praxe, ale nebojí se mluvit ani o svých osobních zkušenostech. Dotýká se témat, která jsou v dnešní době velmi aktuální a rezonují s většinou z nás. Jak vybudovat dokonalý vztah; jak získat práci, která by nás naplňovala a zároveň finančně zajistila; jak čelit každodennímu stresu – to a mnoho dalšího se dočtete v její knize Deník koučky.


Související

Mohlo by vás zajímat

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím