duben 13 Festival Praha slyší neslyšící

Zveme Vás srdečně na ojedinělou akci - festival Praha slyší neslyšící. Festival proběhne v Galerii Harfa, kde máme také knihkupectví, ve čtvrtek 13. 4. 2017. V rámci festivalu se můžete těšit i na autogramiádu herce Jaroslava Duška, který bude celé odpoledne program uvádět.

PRAHA SLYŠÍ NESLYŠÍCÍ je ultižánrový festival, který se bude konat ve čtvrtek 13. dubna 2017 v době od 14:00 do 18:00 v Galerii Harfa. Ta se stane na jeden den místem setkání pro lidi slyšící i neslyšící, tentokrát bez bariér, předsudků a vymezování.

V rámci hlavního programu na pódiu, kterým bude provádět Jaroslav Dušek ve spolupráci s neslyšícími moderátory, proběhnou prezentace kurzů zajišťujících výuku českého znakového jazyka v Praze, ukázky hudby tlumočené do českého znakového jazyka a vystoupení osobností komunity neslyšících přibližujících svůj životní příběh. 

A taktéž autogramiáda Jaroslava Duška. Jednak k jeho knihám a jednak ke knize A proto skáču! od Higašida Naoki, ze které bude předčítat. Toto předčítání začne cca v 16:00 hodin, pak bude následovat autogramiáda.


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím