Vánoční knižní poradna
Quadrio
Malý princ soutěž
Siri Pettersen autogramiáda
A cup of style autogramiáda

Novinky a blog

22. 11. 2017 Recenze

Když to nejde, tak to prostě nejde…

Infarkt ve čtyřiačtyřiceti není legrace. Ve chvíli, kdy máte pocit, že jedete na 100 %, jednoduše klesnete na 0 %. Jako když se zlomí sirka… Zastaví televizní pořad... Prostě všechno zmlkne a jste…

22. 11. 2017 Soutěže

Soutěž o biobalíčky

Vyhrajte biokuchařky Hanky Zemanové a dárkové koše plné zdravých dobrot!

Další novinky

Akce

Další akce

O Neoluxoru

Neoluxor vznikl transformací firmy VD Konsorcium 495 v roce 2001 a nyní provozuje 26 knihkupectví po celé České republice. Máme nejširší nabídku knih na českém trhu, vybrat si můžete na některé z našich poboček nebo na webu, kde navíc nabízíme 10% slevu, levné poštovné nebo osobní odběr zdarma. Palác knih Luxor v Praze, který byl otevřen v roce 2002, je největší knihkupectví ve střední Evropě. Pod Neoluxor (a sesterské firmy Neopalladium a Neoluxor Books) spadají kromě třinácti pražských také knihkupectví v Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Olomouci, Zlíně, Hradci Králové, Kladně, Českých Budějovicích, Chomutově, Frýdku-Místku a Opavě.

Všechna knihkupectví jsou bezbariérová, najdete u nás koutek Knižního klubu a samozřejmostí je placení kartou či využití bezkontaktních terminálů. V knihkupectvích Palác knih Luxor a Hlavní nádraží Praha najdete navíc Café Luxor.

  • 10% sleva při nákupu s ISIC
  • Ověřeno zákazníkybene+
  • Můžete u nás platit prostřednictvím...

    Můžete u nás platit prostřednictvím...

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím