Vyhledávání

Ke klíčovým slovům "Ed. Martín San Macarena" jsme našli 3745 záznamů…

Akce

Křest knihy Martina Severy

leden 22 Středa

Od 17.00 – Ve středu 22. ledna 2014 pokřtíme od 17:00 hodin v Paláci knih Luxor novinkovou knihu moderátora Martina Severy "Rozhovory po konci světa".

Autogramiáda Martina Polačka

únor 14 Čtvrtek

Od 17.00 – Zveme vás na autogramiádu kuchaře Martina Polačka, kterého můžete znát z televizního pořadu Když vaří táta. Ve čtvrtek, 14. února od 17 hodin bude podepisovat svou stejnojmennou knihu.

Autogramiáda Martina Vaniaka

říjen 22 Úterý

Od 17.00 – Zveme vás do Paláce knih Luxor, kde bude 22. 10. od 17 hodin probíhat autogramiáda brankářské legendy Martina Vaniaka.

Křest knihy psycholožky Marty Boučkové

listopad 1 Pátek

Od 16.00 – Od 16:00 hodin v 1. patře proběhne křest knihy úspěšné a známé psycholožky Marty Boučkové "Když se hubnout nedaří". Knihu pokřtí Vendula Svobodová.

Autogramiáda Martiny Formanové – v OC Futurum Hradec Králové

říjen 17 Středa

Od 16.00 – Již podruhé v říjnu přivítáme v Neoluxoru Martinu Formanovou. 17. října od 16 hodin se s ní můžete potkat v našem hradeckém knihkupectví.

Ole Martin Høystad jako vzácný host Paláce knih Luxor

listopad 24 Čtvrtek

Od 16.00 – Vzácným hostem Paláce knih Luxor bude norský profesor a spisovatel Ole Martin Høystad, který představí a bude podepisovat svoji novou knihu „Historie srdce“. Kniha byla vydána v 18 zemích a sklízí nadšené kritiky po celém světě.

Křest knihy Martiny Formanové „Snědla dětem sladkosti“

říjen 11 Čtvrtek

Od 16.00 – Vážení čtenáři, první akcí, kterou pořádáme u příležitosti Velkého knižního čtvrtku, je autogramiáda Martiny Formanové u příležitosti vydání její nové knihy „Snědla dětem sladkosti.“

Křest knihy Martina Patřičného "Jako v nebi"

duben 10 Úterý

Od 16.00 – V úterý, 10. dubna navštíví Palác knih výtvarník, řezbář a spisovatel Martin Patřičný, aby představil svou knihu "Jako v nebi".

Autogramiáda Martina Škody ke kuchařce „Škoda nevařit“.

duben 25 Středa

Od 17.00 – 25. dubna bude mladý kuchař Martin Škoda u nás v Paláci knih Luxor podepisovat svou kuchařku "Škoda nevařit".

Křest knihy Radky Červinkové

listopad 20 Středa

Od 17.00 – Od 17:00 proběhne v 1. patře křest knihy Radky Červinkové "Martina Sáblíková – Sama proti času" spojený s autogramiádou Martiny Sáblíkové.

Křest knihy „Věčný národ se strachy netřese“

říjen 9 Středa

Od 16.00 – Zveme vás do Paláce knih Luxor, kde budeme ve středu, 9. října od 16 hodin křtít knihu Věčný národ se strachy netřese izraelské spisovatelky Šani Boianjiu.

Křest knihy „Poslední slovo Valtra Komárka“

říjen 22 Úterý

Od 14.00 – V úterý, 22. 10. od 14 hodin budeme v Paláci knih Luxor křtít novou knihu Martina Komárka nazvanou „Poslední slovo Valtra Komárka".

Křest knihy „Dům v Bretani“

říjen 3 Čtvrtek

Od 17.00 – Ve čtvrtek, 3. října od 17 hodin přivítáme v Paláci knih Luxor českou publicistku a spisovatelku žijící ve Francii Martou Davouze, která pokřtí svou nejnovější knihu Dům v Bretani.

Křest knihy „Proč právě Zeman?“

březen 6 Středa

Od 17.00 – Zveme vás na křest knihy Martina Komárka a Jana Herzmanna „Proč právě Zeman? Zákulisní drama voleb, alchymie volebních průzkumů“, který proběhne ve středu, 6. března 2013 od 17 hodin.

Křest knih „Nebarevné vzpomínky“ a „Hádání v hospodě“

září 12 Čtvrtek

Od 17.00 – 12. září budeme mít v Paláci knih Luxor vzácné hosty: Martina a Petra Vopěnku. Oba pánové přijdou představit své novinkové knihy, křest a autogramiáda začíná v 17 hodin.

Křest publikací „Rytíři svatého Jana a jejich hrad ve Strakonicích, Skryté poselství českých pověstí a Okřesáno tmou

listopad 3 Čtvrtek

Od 16.00 – Křest tří nových publikací „Rytíři svatého Jana a jejich hrad ve Strakonicích, Skryté poselství českých pověstí a Okřesáno tmou“ autorů Tomáše Durdíka, Jana Bílého, Ivany Řandové a Ondřeje Fibicha. Knihu pokřtí Adolf Zíka, Jiří Dědeček a velkopřevor Karel kníže Paar. Slovem provede Martin Patřičný.

Křest knihy Michala Petrova

listopad 14 Čtvrtek

Od 16.00 – Od 16:00 proběhne křest knihy Michala Petrova "Retro ČS - Co bylo (a nebylo) za reálného socialismu" spojený s autogramiádou. Knihu pokřtí zpěvačka Petra Janů, slovem provede Martina Hynková Vrbová, moderátorka TV pořadu Retro.

Křest knihy ZOH Soči 2014

únor 27 Čtvrtek

Od 17.30 – Ve čtvrtek 27. března 2014 od 17:30 se uskuteční v 1. patře OC Palladium křest knihy ZOH Soči 2014. Účast slíbili naši olympionici Eva Samková, Tomáš Verner, Michal Březina, Tomáš Kraus, Veronika Vítková, Andrea Zemanová, Slavomír Lener a Martin Doktor. Knihu je možné zakoupit na místě.

Velká autogramiáda u příležitosti Světového dne knihy

duben 23 Pondělí

Od 14.00 – V pondělí, 23. dubna společně oslavíme Světový den knihy. Jednou z akcí bude i mimořádná velká autogramiáda 23 spisovatelů, ilustrátorů a fotografů.

Křest knihy Jak pan Spejbl prášil.

září 20 Čtvrtek

Od 16.00 – Ve čtvrtek, 20. září, pokřtíme v Paláci knih Luxor knihu „Jak pan Spejbl prášil“.

Autogramiáda knihy Probudím se včera

duben 27 Pátek

Od 15.00 – V pátek. 27. dubna představíme knihu "Probudím se včera", která stála u vzniku stejnojmenného filmu.

Prezentace knihy Jany Koubkové.

duben 15 Úterý

Od 16.00 – V úterý 15. dubna 2014 v 16:00 proběhne v Paláci knih Luxor prezentace knihy úspěšné jazzové zpěvačky Jany Koubkové Básně z jazzové dásně spojený s autogramiádou. Pořádá nakladatelství Galén.

Autogramiáda Marka Ebena

říjen 9 Úterý

Od 17.00 – V úterý, 9. října, navštíví Palác knih Luxor pan Marek Eben, aby představil knižní podobu oblíbeného televizního pořadu „Na plovárně“

Křest knihy „Prostřeno! VIP“

leden 15 Úterý

Od 16.00 – Zveme vás na křest knihy Prostřeno! VIP, který se bude konat v úterý, 15. ledna od 16 hodin v Paláci knih Luxor.

Křest knihy Petra Macka „Helena Vondráčková – Každá trampota má svou mez“

červen 26 Úterý

Od 16.00 – Zveme vás do Paláce knih Luxor, kde budeme křtít knihu Petra Macka "Helena Vondráčková - Každá trampota má svou mez".

Články

22. 7. 2013 / Speciály

Týden s Comic-Conem

Od čtvrtka 18. července do neděle 21. se v americkém San Diegu odehrával největší a nejvytouženější mezinárodní sraz všech fanoušků komiksů, her, filmů, seriálů a knih. V Česku sice míváme podobně…

Číst celý článek

31. 7. 2013 / Recenze

Hrej si, tu máš mozek

"Proč děti občas působí dojmem, jako by mluvily samy se sebou, když ve skutečnosti mluví s někým jiným?" Toť otázka. Jedna z mnoha, které si možná kladete, možná že ne, ale Martin Cohen má za to,…

Číst celý článek

8. 4. 2013 / Novinky

Český internet pomáhá

Máme rádi příběhy, především ty s dobrým koncem. Společně se můžeme pokusit tři opravdové lidské příběhy ke šťastnému konci dovést. Jak? Již potřetí probíhá ojedinělá internetová sbírka, díky…

Číst celý článek

9. 8. 2013 / Recenze

Smrt na (krásném modrém) Dunaji

Edice TRACK, v níž Kniha Zlín vydává tvorbu mladých autorů, ne nutně znamená, že půjde o nováčky. Michal Hvorecký ve svých třiceti šesti letech má solidní sbírku povídek, románů, překladů ale také…

Číst celý článek

17. 4. 2012 / Soutěže

Proč číst detektivky Joa Nesbøho

Zeptali jsme se našich fanoušků na Facebooku, co je nejvíc baví na “fenoménu Jo Nesbø”. Téměř všichni se shodli na základních třech věcech. Hádejte, kterých! Vybrali jsme několik odpovědí a…

Číst celý článek

11. 6. 2013 / Recenze

Mozaika životov plná emócií

Khaled Hosseini, rovnako ako vo svojej predchádzajúcej tvorbe, aj v najnovšom románe s názvom And the Mountains Echoed čerpá námet z prostredia Afganistanu a života ľudí, ktorí z neho emigrovali.…

Číst celý článek

31. 3. 2014 / Speciály

Dlouhá cesta dolů

Filmové adaptace knih jsou ošidné. Nikdy se nikomu nezavděčíte na sto procent (Pán prstenů budiž světlou vyjímkou, ale zase podívejte, jak dopadl Hobit) a počet lidí, kteří řeknou, že film je…

Číst celý článek

27. 9. 2012 / Speciály

Velký knižní čtvrtek 2012

11. října 2012 bude probíhat Velký knižní čtvrtek, kdy bude mít premiéru několik dlouho očekávaných podzimních bestsellerů a představuje symbolický start předvánoční knižní sezóny.

Číst celý článek

17. 9. 2012 / Recenze

Jo Nesbø: Sněhulák

Sněhulák má všechny aspekty dobré detektivky: několik záhadných vražd, vraha se zatraceně dobrým důvodem, zapáleného detektiva, nečekanou pointu a chytlavou atmosféru. Další Nesbøho příběh…

Číst celý článek

9. 4. 2014 / Speciály

Den bez DPH

Svaz českých knihkupců a nakladatelů, spolu se všemi významnými hráči knižního trhu, iniciuje u příležitosti Světového dne knihy a autorských práv jedinečnou akci. Také my se 23. dubna přidáme ke…

Číst celý článek

29. 7. 2013 / Speciály

13 nejlepších urážek v knížkách

Chcete si trochu rozšířit slovní zásobu? Potřebujete občas někoho "odpálkovat" a dochází vám slova? Pak je tento článek právě pro vás. Knižky jsou totiž plné barvitých a šťavnatých urážek a pro…

Číst celý článek

21. 1. 2014 / Recenze

(Ne)civilizované dějiny

Na trhu se čas od času objeví domácí tituly, o kterých se mluví nahlas, i když by svou povahou velmi pravděpodobně jen tiše stály v malých knihovnách intelektuálů a lidiček, co rádi odbornější…

Číst celý článek

2. 4. 2014 / Speciály

Harry Potter inspirace

Všichni to známe. Mluvím k vám, lidem od roku 1980 výš. Bylo to atypické dětství. Celý den jsme strávili venku, dělali vše, co jsme měli zakázáno dělat a sdělovali si, jak bylo úžasný sedět deset…

Číst celý článek

22. 8. 2013 / Speciály

Růžový týden

Další díl našeho speciálu pro ty, kteří rádi ladí knížky v knihovně podle barev. Přinášíme důkaz, že růžové nejsou jen romány pro ženy, i když... Vyberete si?

Číst celý článek

26. 5. 2013 / Speciály

Steampunk v literatuře

Pokud znáte knihy Julese Verna nebo tvorbu Karla Zemana (Vynález zkázy, Ukradená vzducholoď), máte se steampunkem více zkušeností, než byste tušili.

Číst celý článek

1. 10. 2013 / Speciály

Co číst v říjnu

Říjen kromě Velkého knižního čtvrtku, který je opět nabitý bestsellery, přináší i další várku lákavých novinek. Tak si vyberte.

Číst celý článek