(překlad Šváchová Linda)

Fantastická zvířata a kde je najít - původní scénář

V originále „Fantastic Beasts and Where to Find Them“

Příběh Fantastická zvířata a kde je najít začíná v roce 1926, kdy se Mlok Scamander se vrací z cesty po světě, během níž našel a zdokumentoval pestrou škálu kouzelných tvorů. Nakrátko se zastaví v New Yorku a zase by z něj bez nehody odjel… nebýt nečara Jacoba, ztraceného magického kufříku a útěku několika Mlokových fantastických stvoření, která by mohla způsobit světu nečarů i čarodějů pořádné problémy.

Běžná cena 349 Kč

10% sleva on-line - 35 Kč

Cena on-line (s DPH): 314 Kč

Přidáno
Ks

Video

Podrobnosti o knize

Ukázka z knihy

Recenze

Recenze Neoluxoru

24. 3. 2017

Olga (marketing, Zlín)

Vítejte zpátky v kouzelnickém světě, tentokrát v Americe 20. let 20. století. Rozpačitého magizoologa Mloka Scamandera si zamilujete i přesto, že to s lidmi moc neumí. Mnohem lépe se cítí ve společnosti svých zvířat. A i vy se po dočtení nebudete moci rozhodnout, zda máte raději nečara Jacoba, sestry Tinu a Queenie, nebo Mlokova hrabáka. Nová knížka je scénářem k filmu a každý fanoušek Pottera ji musí mít ve své sbírce.

Novinky

22. 5. 2017 / Soutěže

Velká harrypotteří soutěž

Harry slaví dvacet let! I když se vám to zdá možná neuvěřitelné (nám tedy ano a cítíme se trochu staře), je to tak. V červnu roku 1997 vyšel v nakladatelství Bloomsbury Harry Potter a kámen mudrců…

Číst celý článek

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím