(překlad Mikolajková Lucie)

Poslední dopis od tvé lásky - vázaná

V originále „The Last Letter From Your Lover“

Novinářka Ellie při pátrání v archivu narazí na půlstoletí starý dopis, v němž neznámý muž žádá svoji milenku, aby opustila manžela. Ellie příběh, skrývající se za dopisem, okamžitě zaujme – i ona sama má poměr se ženatým mužem. Rok 1960. Jennifer Stirlingová leží v nemocnici po vážné autonehodě a na nic si nepamatuje – na manžela, na své kamarády, ani na to, jaká byla ona sama. Když se však vrátí z nemocnice domů a najde tajný dopis, pomalu se začíná rozpomínat na milence, kvůli kterému byla kdysi ochotná riskovat úplně všechno.

Běžná cena 349 Kč

10% sleva on-line - 35 Kč

Cena on-line (s DPH): 314 Kč

Přidáno
Ks

Podrobnosti o knize

Recenze

Recenze Neoluxoru

18. 4. 2014

Jiřina (Knihkupectví U Černé věže, České Budějovice)

Tuto knihu bych zařadila do kategorie romantických příběhů s přidanou hodnotou. Tou přidanou hodnotou k příjemnému romantickému čtení o lásce a loučení, nedorozumění a druhých šancích, je v tomto případě možnost nahlédnout do doby, kdy rozvod byl sice legální, ale pokud k němu došlo, tak postavení ženy ve společnosti významně pokleslo, máme možnost trošku nahlédnout do londýnské vyšší společnosti roku 1960.

Přidanou hodnotou tohoto románu může být i poselství o tom, že sdílení příběhu někoho jiného často změní nás samé - což stejně jako Ellie Haworthová jistě už v nějaké míře zažil každý z nás. 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím