(překlad Kaas Pavel)

Ostrov Antrax

V originále „Plum Island“

John Corey, detektiv z oddělení vražd newyorské policie, se přestěhuje na Long Island, aby se zotavil ze zranění, které utrpěl ve službě. Místní šerif ho však najme jako poradce při vyšetřování vraždy Toma a Judy Gordonových, biologů pracujících na ostrově Plum Island, kde se nachází výzkumné středisko zvířecích chorob Ministerstva zemědělství. Byli Gordonovi zavražděni kvůli tomu, že odcizili cennou novou vakcínu nebo dokonce smrtící virus?

Běžná cena 369 Kč

10% sleva on-line - 37 Kč

Cena on-line (s DPH): 332 Kč

Skladem poslední kusy (0-5)
Přidáno
Ks

K dispozici také jako e-kniha

Podrobnosti o knize

Ukázka z knihy

Recenze

Recenze Neoluxoru

18. 10. 2013

Ladislava (Knihkupectví U Černé věže, České Budějovice)

Děj detektivního románu se odehrává na ostrově Long Island, kde se zotavuje detektiv z oddělení vražd z New Yorku. Právě zde se odehraje vražda jeho přátel vědců, kteří pracují jako biologové na ve výzkumném zařízení na Plum Islandu.

Vše nasvědčuje tomu, že i to je důvod jejich smrti...

A tak se detektiv John Corey (svým černým humorem připomínající Phila Marlowa) snaží najít vrahy svých přátel a přitom objeví naprosto jiný důvod vraždy, který se v dnešní době zdá až pohádkově dobrodružný.

Kniha je psána svěžím a vtipným způsobem, vrací se ke klasické detektivce, kde není nutné mít knihu plnou „krve a masových vrahů“.

Novinky

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím