(překlad Lexová Alžběta)

Není cesty zpět

V originále „Never Coming Back“

Měl to být skvělý večírek, jenže když Emily Kaneová dorazí ke své sestře Carrie, objeví jen prázdný dům. Večeře se vaří na sporáku, televize je zapnutá. Carrie, její manžel a dvě dcery jsou pryč. Policie nad záhadou brzy zlomí hůl, a tak Emily nezbývá než se obrátit na svého bývalého přítele Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po nezvěstných osobách. Někdo má totiž evidentně zájem na tom, aby se na její sestru s rodinou rychle zapomnělo. Pavučina klamu a zlověstných tajemství obestírající celý případ rychle pohltí i Rakera, a ten záhy zjišťuje, že by se snadno mohl stát další z řady obětí, které si za celá desetiletí tahle obrovská lež vyžádala.

Běžná cena 349 Kč

10% sleva on-line - 35 Kč

Cena on-line (s DPH): 314 Kč

Není skladem

Podrobnosti o knize

Recenze

Recenze Neoluxoru

21. 11. 2016

Jarmila (blogteam Neoluxor, Praha)

Soukromý vyšetřovatel David Raker, který se snaží zotavit z téměř smrtelného zranění, si chce od pátrání po pohřešovaných osobách na čas odpočinout, když mu na dveře zaklepe jeho láska z dětství Emily a požádá ho o pomoc. Její sestra Carrie zmizela i s celou rodinou – manželem a dvěma dcerami – a policie se rozhodla případ odložit.

Raker tuší, že ho čeká spíše vyšetřování vraždy a hledání hrobů než šťastný konec, ale přesto se do něj pouští s vervou sobě vlastní. Nic ale není takové, jak se na první pohled zdá, a Raker se brzy ocitá v síti lží a děsivých tajemství, která mají na svědomí nejen Carriinu rodinu, ale také tisíce dalších.

Není cesty zpět je vynikající thriller plný překvapivých zvratů a s naprosto nečekaným rozuzlením, z něhož vás bude mrazit v zádech. Boží mlýny totiž občas melou pomalu, ale zato naprosto spolehlivě. Bohužel občas semelou s viníkem i spoustu nevinných.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím