(překlad Robovská Luisa)

Nechtění

V originále „Askungar“

Z rychlíku X2000, který přijel na stockholmské hlavní nádraží, zmizela malá holčička. Policie brzy začne podezřívat jejího otce, na jehož dopadení vynaloží veškeré síly. Na jiném místě ve Švédsku se zatím před mužem, kterého zpočátku považovala za svého vysněného prince a osvoboditele, skrývá mladá žena. Dobře ví, proč holčička zmizela. Policejní vyšetřování vede legendární komisař Alex Recht, kterému pomáhá horlivý kriminalista Peder Rydh a v neposlední řadě Frederika Bergmanová.

Běžná cena 359 Kč

10% sleva on-line - 36 Kč

Cena on-line (s DPH): 323 Kč

Skladem poslední kusy (0-5)
Přidáno
Ks

Video

Podrobnosti o knize

Ukázka z knihy

Recenze

Recenze Neoluxoru

30. 7. 2013

Eva (Knihkupectví Starobrněnská, Brno)

Mě tato švédská detektivka strhla, a to jsem k ní přistupovala ne zcela s důvěrou. Skvěle popsaná práce policejního vyšetřovacího týmu, výborné popisy osobních životů hlavních představitelů, se kterými se můžeme všichni ztotožnit. Nakonec jsem se možná víc nechala unést dějem těchto lidí, fandila jsem jim v jejích osobních životech, a i když bylo počínání vraha opravdu kruté, prolínáním napínavých soukromých životů se to tak příjemně střídalo, že jsem četla a četla a najednou kniha dočtená. Od autorky u nás brzy vyjde další díl - Sedmikrásky, jakmile se objeví, sahám po něm. Stejně tak případně po Obětech ráje a knize Andělé strážní. Už teď jsem zvědavá. Detektivky mám moc ráda, a tato patří mezi ty, co bych si klidně ještě jednou někdy přečetla.

25. 1. 2014

Juraj (blogteam Neoluxor, Zlín)

Z rychlíku zmizí malá Lilian. Policii je brzy jasné, že jde o únos a podezřívá jejího otce. Pravda je ale ještě děsivější... Nechtění jsou typická detektivka severské školy. Debutující autorka Kristina Ohlssonová působivě vykreslila pochmurnost a psychickou náročnost práce vyšetřovatelů i jednotlivé charaktery. Pokud fandíte mrazivé krimi, tuhle knihu musíte mít ve své knihovně.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím