CD Paní Hemingwayová

CD Paní Hemingwayová

První kapitulovala před druhou, která byla odvržena pro třetí, po jejímž odchodu nastoupila čtvrtá. Vyprávění čtyř osudových žen jednoho slavného muže. Žhavé Antibes, bohémská Paříž, válečný Londýn, měnící se Amerika, veselá Kuba… všude tam se odehrávaly jejich lásky, vzplanutí, sňatky, nevěry a rozchody; propletené osudy kvarteta nevšedních žen, které miloval i ztrácel lamač srdcí a velký spisovatel Ernest Hemingway. Délka nahrávky: 9 hodin 6 minut účinkující: Dana Černá, Jana Stryková, Petra Špalková a Taťjana Medvecká.

Běžná cena 339 Kč

10% sleva on-line - 34 Kč

Cena on-line (s DPH): 305 Kč

Přidáno
Ks

Podrobnosti o knize

Recenze

Recenze Neoluxoru

22. 1. 2017

Helena (blogteam Neoluxor, Praha)

Příběh Hemingwayových manželek v podání čtyř vynikajících hereček, jako je Petra Špalková nebo Táňa Medvecká, nedokážete vypnout, dokud nezazní Ernestův výstřel. Všechny po něm toužily, nenáviděly ho, přebíraly ho jedna druhé… Skvěle zpracovanou audioknihu se stylovým hudebním doprovodem si zamilujete stejně snadno, jako si Hadley, Pauline, Martha a Mary zamilovaly slavného romanopisce.

Audio ukázka

Novinky

8. 1. 2017 / Recenze

Ta pravá

Působivý příběh ze soukromí jednoho z autorů, kteří jsou na seznamu povinné literatury. Ernest Hemingway tak, jak ho neznáte, a jeho tvorba zasazená do souvislostí s dobou, životními událostmi a…

Číst celý článek

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím