Deaver - soutěž
Enger autogramiáda
Knihy bez DPH
Neoš
Denise Mina

Novinky a blog

17. 4. 2014 Recenze

Jediný den jí změní život navždy

Jen jeden den je knížka, kterou dočtete s úsměvem na tváři. Neřekla bych, že je fantastická, že vás zaskočí, je spíše milá, příjemná. Ideální dovolenkové čtení, zvlášť pokud se chystáte na cestu…

16. 4. 2014 Recenze

Velký Gatsby do ucha

Jazz, láska, peníze a neutuchající naděje. Literární klasice audio zpracování sluší a o to víc vás vtáhne do děje.

Další novinky

Akce

Další akce

O Neoluxoru

Neoluxor vznikl transformací firmy VD Konsorcium 495 v roce 2001 a nyní provozuje 26 knihkupectví po celé České republice. Máme nejširší nabídku knih na českém trhu, vybrat si můžete na některé z našich poboček nebo na webu, kde navíc nabízíme 10% slevu, levné poštovné nebo osobní odběr zdarma. Palác knih Luxor v Praze, který byl otevřen v roce 2002, je největší knihkupectví ve střední Evropě. Pod Neoluxor (a sesterské firmy Neopalladium a Neoluxor Books) spadají kromě třinácti pražských také knihkupectví v Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Olomouci, Zlíně, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Chomutově a Opavě.

Všechna knihkupectví jsou bezbariérová, najdete u nás koutek Knižního klubu a samozřejmostí je placení kartou či využití bezkontaktních terminálů. V pražských knihkupectvích Palác knih Luxor, Hlavní nádraží, Novodvorská a Harfa a mimopražských ve Foru v Liberci a v Plaza Plzeň najdete navíc Café Luxor.

  • 10% sleva při nákupu s ISIC
  • Ověřeno zákazníky
  • Můžete u nás platit prostřednictvím...

    Můžete u nás platit prostřednictvím...